Поход-събор Речка

Тридесет ученици от СУ "Никола Войводов" се включиха с ентусиазъм в 34-ия поход-събор "Речка". Част от учениците,водени от Георги Георгиев, учител по физическо възпитание и спорт,  преминаха пеша 12-километровия преход и пристигнаха навреме до местността "Речка", където ги очакваха техните съотборници в спортните игри заедно с другия учител по физическо възпитание и спорт, Симеон Къчовски. В рамките на спортния ден учениците от СУ "Никола Войводов" се състезаваха във всички игри и заслужено си тръгнаха с награди от различни дисциплини.

В състезанието "Туристическа щафета" нашите ученици грабнаха първото място в категория 9.-12. клас и второ място в категория 5.-8. клас.

В кроса Ивет Иванова от СУ "Никола Войводов"финишира втора при момичетата 5.-8. клас.
Поход-събор Речка - Изображение 1Поход-събор Речка - Изображение 2Поход-събор Речка - Изображение 3