Седмица на предприемача

За поредна година "Националното сдружение за малък и среден бизнес" организираха среща на всички участници по програмата BASE, която се състоя в детски научен център "Музейко". На събитието имаше представители от различни градове - Враца, Варна, Етрополе, Панагюрище, Плевен. Те разказаха за пътя им като предприемачи, за препятствията, през които са минали и най-вече за реализираните продукти на пазара. Обучителната програма Base променя мисленето на хората.
За да бъде по-интересно  участиниците трябваше да изпълнят 3 мисии и да спечелят наградата на "Музейко".