„златния“ учител на България

Във връзка с провеждането на дейности от Годишния план на РУО-Враца и Плана за квалификация на РУО-Враца и Годишния план за дейността на ППМГ „Акад. Иван Ценов“-Враца, на 29.11.2018г. от 11:00 часа в конферентната зала на РУО-Враца се проведе  среща-разговор с Теодоси Теодосиев - „златния“ учител на България, преподавател по приложна математика и физика. На  срещата  присъстваха преподаватели по физика и астрономия и ученици от ППМГ „Акад. Иван Ценов“ , СУ „Св. Св. Кирил и Методий“- гр.  Козлодуй, СУ „Козма Тричков“. Темата на срещата беше „Какво да направим, за да не станем излишни в епохата на новите технологии?“

„златния“ учител на България - Изображение 1„златния“ учител на България - Изображение 2