Световният ден за възпоменание на жертвите при пътно-транспортни произшествия

На 15.11.2020 год бе отбелязан Световният ден за възпоменание на жертвите при пътно-транспортни произшествия.

На 17.11.2020г, в часа на класа,  в начален етап се проведоха тематични уроци, с учениците бяха обсъдени смисъла и значението на това възпоменание. С разнообразни интерактивни дейности се припомниха най- важните правила за движение, които гарантират здравето и живота ни на пътя.

Ето някои от тях:

• Презентация с информация за ПТП в област Враца от началото на 2020г до момента/4 в клас/
  • Изложба от рисунки по темата/ 4 б/
  • Ролеви игри /3а/