Тържествено закриване на учебната година

С тържествена церемония СУ „Никола Войводов” изпрати своите седмокласници от випуск 2018/2019 година  и закри учебната година. Директорът на училището Снежанка Каменова пожела на бъдещите осмокласници още по-големи  успехи, да сбъдват мечтите си и ги поздрави за успешно положените изпити. На отличниците и изявените спортисти бяха раздадени грамоти и награди.

След официалната част, учениците се забавляваха с конкурс „Мис и мистър випуск 2018/2019 година”  Първо място сред младите красавици взе Емануела Димитрова, а за  Мистър виспуск бе избран Габриел Мирославов. За настроението на публиката се погрижиха учениците от СУ „Никола Войводов”, които пяха , танцуваха и се забавляваха!