Учител будител 2019

Луиза Тозлушка- учител по география и история и цивилизации  и Стела Стойчева –учител по български език и литература в  СУ „Никола Войводов” бяха номинирани за  „Учител –будител” 2019 г. на тържествена церемония в Младежки дом, гр. Враца. Наградите се връчват за трета поредна година по инициатива  на младежите от Ученически общински съвет Враца. Учениците гласуват за преподавател, чиято личност  вдъхновява и им помага да следват мечтите си.

Тържественото събитие бе открито от Зорница Гергова - председател на Ученическия общински съвет, а престижната награда получиха 18 учители от 9 врачански училища.

Учител будител 2019  - Изображение 1Учител будител 2019  - Изображение 2Учител будител 2019  - Изображение 3Учител будител 2019  - Изображение 4