Занимания по интереси - Дигитална работилница VII клас

Занимания по интереси "Дигитална работилница"- VII клас във фирма "Лесто Продукт"- ЕООД- гр. Враца с управител Ивайло Гладнишки, който запозна учениците с техниката и целия производствен цикъл на съвременното предприятие, роботещо по високи европейски стандарти.

ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД специализира в изработката на метални изделия по задание на клиента - производство на метални изделия от ламарина чрез лазерно рязане, щанцоване, огъване на абкант, заваряване МИГ и ТИГ, прахово полимерно боядисване.

ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД притежава съвременна, високотехнологична производствена база с ново оборудване от най-висок клас на водещи европейски производители - металорежещи и металообработващи машини с CNC управление, производство на TRUMPF, SAFAN, съвременна поточна линия за подготовка и нанясане на прахово-полимерно покритие производство на ITW Gema, най-съвременната заваръчна апаратура на FRONIUS и ESAB, и спомагателно оборудване.
ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД разполага с проектантски екип, който с дейността си осигурява възможност за прилагане на оптимални решения във всеки конкретен случай и производство на системи по поръчка