Библиобусът към Регионална библиотека „Христо Ботев“ – Враца пристигна в СУ „Никола Войводов“ – Враца

Днес библиобусът към Регионална библиотека „Христо Ботев“ – Враца продължи своето книжно пътешествие и пристигна при учениците на Средно училище „Никола Войводов“ – Враца. Всички петокласници от училището имаха възможността да посрещнат мобилната библиотека и с много радост се включиха в играта „Книжно колело“.

С иновативен подход библиотечните специалисти запознаха учениците с множество книги и интересни заглавия. Чрез интерактивните игри пантомима, асоциации, кажи рецептата за… учениците се превъплътиха в литературни герои и станаха автори на забавни истории, решаваха загадки и тестваха своите артистични умения.

Всички петокласници, участвали в днешната инициатива, ще получат читателски карти за Регионалната ни библиотека.

Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и