Доброто е заразно - поредна благотворителна кампания "Подари живот вместо цвете за 15-ти септември"

Учебната година в СУ „Никола Войводов“ стартира с благотворителна кампания „Подари живот вместо цвете за 15-ти септември“.

Обединени за каузата да върнем усмивката на малкия Антон, за първия учебен ден учителите бяха подготвили дарителски кутии за своите класове. Ученици, учители, помощен персонал и  родители не се поколебаха да дарят  усмивка, топлина и много надежда. Благотворителността не е нещо ново в средното училище и този път събраната сума е  6262,50лв. На 19.09.2022г. сумата е преведена по дарителската сметка на майката Поля Боримечкова.

Нека върнем усмивката на малкия герой Антон!

Няма изображение

Ден на Християнското семейство и Световен ден на телевизията

В деня на Християнското семейство и в Световния ден на телевизията, с учениците от СУ ,,Никола Войводов -
СТЕМ центърт събра ученици от различни клубове - СУ Никола Войводов - Враца