Европейски знак за качество

СУ "Никола Войводов" беше отличено със знак за качество по работата си по проект "Родени да четат" по европейска програма "Еразъм +".

Проектът беше предложен за Европейски знак за качество от Национално звено за координация. След продължителен процес на подбор, от шестте държави участнички в проекта са излъчени трите, които са постигнали най-висок резултат. Те са отличени с Национален знак за качество.

Проектът на СУ „Никола Войводов” – Враца, ще бъде качен в секцията на наградените проекти в платформата ETWINNIG.

Прикачени документи

European Quality Label.pdf
Европейския ден на езиците - СУ Никола Войводов - Враца

Европейския ден на езиците