На 06.12.2022 г. грейна Коледното дърво в СУ "Никола Войводов"

Запалването на светлините на Коледното дърво в СУ "Никола Войводов" е един красив момент, който се е превърнал в традиция, очаквана с нетърпение от децата. Коледа е времето на добрите пожелания, защото тя носи усещането за нещо свидно и мило, за семеен уют и топлина. Време, когато целият свят грее с милиони светлини.

Усмивките и песните, с които децата от СУ „Никола Войводов” запалиха светлините на елхата в своето училище,  донесоха  усещане за надежда и ново начало.

В тези светли празнични дни вярваме, че светът ще стане по-добър, ако съхраним в себе си човешкото и следваме доброто!

Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и