НАЦИОНАЛНА УНИВЕРСИТЕТСКА ОЛИМПИАДА ЗА УЧЕНИЦИ

Илияна Гоцова и Кристиана Костова от 12"а" клас получават поздравления за успешното си представяне в НАЦИОНАЛНА УНИВЕРСИТЕТСКА ОЛИМПИАДА ЗА УЧЕНИЦИ на Икономически университет – Варна.
   Постигнатият ОТЛИЧЕН резултат на Илияна в секция БЕЛ се признава за оценка при кандидатстване за прием в ОКС „бакалавър“ с избор на специалност.
    Полученият СЕРТИФИКАТ за участие в секция УЕБ ДИЗАЙН на Кристиана е признание за усърдието и усвоените уменията в на разработването на уеб сайт.
Отличия във Втория национален конкурс за детско творчество „Коледна звезда“. - СУ Никола Войводов - Враца

Отличия във Втория национален конкурс за детско творчество „Коледна звезда“.

Сред победителите във Втория национален конкурс за детско творчество „Коледна звезда“
БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР - СУ Никола Войводов - Враца

БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР

БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР      В навечерието на светлия християнски празник - Рождество