Наградени ученици

В навечерието на  най-светлия български празник 24.май, в столичния храм „Св.св. Кирил и Методий“ се състоя празнична Литургия и награждаване на победителите в Националния конкурс „Възкресение Христово“

Обстановката в храма бе особено радостна, защото бяха дошли  деца от цялата страна, за да получат наградите си.

Сред  победителите, за наша радост и гордост, бе и  екипът от СУ“Никола Войводов“ Враца – преподавателката по БЕЛ – Надя Белева и нейната ученичка- Мила Йорданова! Стихотворението на талантливата шестокласничка „Възкресенски сонет“ извоюва трето място в поетическия раздел. Наградата и бе връчена от Негово Високопреосвещенство Ловчанския митрополит Гавриил.

„Целта за създаването на този конкурс бе да дадем възможност на децата духовно да растат, като силни, искрени и чисти хора. Работейки върху темата за Възкресението Христово, те мислят и разсъждават за най-великия празник. Желанието за създаването на този конкурс бе възможността децата ни да растат нравствени и вярващи, да им помогнем да бъдат здрави и духом, и телом“, каза в словото си митрополит Гавриил.

След тържествения финал се състоя концерт - рецитал, на който наградените участници представиха своите творби.

Връчване на дипломите на 12 клас - СУ Никола Войводов - Враца

Връчване на дипломите на 12 клас

Днес  директорът на СУ „Никола Войводов“ Снежанка Каменова връчи  дипломите за
Записани ученици в първи клас - СУ Никола Войводов - Враца