Отличия във Втория национален конкурс за детско творчество „Коледна звезда“.

Сред победителите във Втория национален конкурс за детско творчество „Коледна звезда“ в категорията „Моята коледна приказка“ многоуважаемото жури, част от което бе и поетът Нед ялко Йорданов, оцени високо таланта на нашата ученичка Глория Георгиева от VII „В“ клас, която завоюва III-то място в раздел литературна творба – поезия.

Похвални грамоти за достойно представяне и предметни награди за своето участие в раздел литературна творба – проза получиха Виктория Викторова и Мила Йорданова от VII “В“ клас.

Гордеем се с постиженията на нашите ученици, които се отличиха не само сред участниците от цялата страна, но и сред тези, включили се от българските училища в чужбина. Пожелаваме творческо вдъхновение и нови успехи!

Откриване на STEM център в СУ "Никола Вайводов" - СУ Никола Войводов - Враца

Откриване на STEM център в СУ "Никола Вайводов"

Кабинети по роботика, компютърно моделиране и природни науки са част от новоизградения STEM център в СУ
Средно училище Никола Войводов отбеляза своя патронен празник на 21.04.2022 г. - СУ Никола Войводов - Враца

Средно училище Никола Войводов отбеляза своя патронен празник на 21.04.2022 г.

Днес 21.04.2022 година Средно училище „Никола Войводов“ – Враца за поредна година
Пролетен спортен празник - СУ Никола Войводов - Враца

Пролетен спортен празник

Учениците от СУ „Никола Войводов“ – Враца, се завърнаха като победители от пролетен спортен