Отлично представяне на учениците от първи и втори клас на лекоатлетическото състезание "Врачански лъвчета", проведено на 04.04.23г.
Отборно второ място.
 Тервел Тонов от I "а" грабна двете първи места в дисциплината 30м.бягане и скок дължина. Андреа Павлова от I "а" зае първо място в бягане 30м момичета I клас и трето място на скок дължина. Сияна Пановска Стефан Колев от I "б" се класираха в призовата шестица, като заеха съответно 5-то и 6-то място при първокласниците.
 Милица Цанкова от II"в" клас стана първа на скок дължина и втора на 30м бягане.Страхил Данаилов от II "г" се класира в челната шестица като зае 4-то място на бягане 30м и 5-то място на скок дължина.
 Двата приза "Най-добър млад атлет" и "Най-добра малка атлетка" бяха присъдени на Тервел Тонов от I "а" и Милица Цанкова от II "в".

За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца