Покана за дарение

УВАЖАЕМИ/А ГОСПОДИН/ГОСПОЖО УПРАВИТЕЛ/ДИРЕКТОР,

Тази година Средно училище „Никола Войводов“ град Враца е удостоено с възможността да изгради свой модерен СТЕМ център по НП „Изграждане на училищна СТЕМ среда“.

Основен приоритет и водеща политика на образователната ни институция е да бъде адекватна на съвременните условия, да формира и подготвя кадри, които да отговарят на нуждите на динамично развиващия се пазар на труда. Обучението ни е насочено към развиване на креативност,  иновативност и инициативност в учениците в сферата на технологичната промишленост, икономиката и технологичния сектор.

Идейният проект предвижда учебни и общи пространства за STEM дейности чрез обзавеждане и интериорен дизайн, подкрепящ ученето и творчеството, интегриране на дигитални и недигитални технологии в достъпна физическа среда за процесите на преподаване и администриране. Планираме активности за учениците със СОП.

С изграждането на нашия СТЕМ център „Дигитални създатели – науки на бъдещето“ ние ще превърнем учебния процес не само в съвременен и интересен, но и ще подготвим учениците на Враца за БЪДЕще, в което високите технологии, науката и изкуството ще са ключовите фактори за живот в дигитализация, цифровизация и промяна.

В одобреното проектно предложение по Програмата е планирана обществена финансова подкрепа.

Ако ВАШИТЕ политики за развитие и успех на компанията, която представлявате, отговарят на НАШИТЕ планове, ако споделяте същите ценности и приоритети, Ви молим да ни подкрепите със сума по Ваше желание.

БЛАГОДАРИМ ВИ!

Ръководител на проекта и лице за контакти: Снежанка Каменова, Директор

Основание за дарение: ЗЗД чл. 225 и Наредба 8/ 11.08.2016г.  на МОН

Даренията се приемат в училището. Издава се Свидетелство за дарение на дарителя.

Виж в прикачени документи цялата статия

Прикачени документи

ПОКАНА ЗА ДАРЕНИЕ
Покана за дарение - СУ Никола Войводов - Враца