Поредно отличие за г-жа Емилия Тошева и група "Родолюбци" на СУ"Никола Войводов"!

Поредно отличие за г-жа Емилия Тошева и група "Родолюбци" на СУ "Никола Войводов"!
 Младите родолюбци бяха удостоени за участието си в Национална инициатива -  150 УРОКА ЗА ВАСИЛ ЛЕВСКИ, със Сертификат и похвално слово!
 Петокласниците от група "Родолюбци" знаят, че Васил Левски не трябва да бъде приеман като съкровище, което да се вади два пъти в годината и после пак да се прибира в раклите. Те знаят да почитат героите ни не само в един или два дни, а всекидневно. Правят го с гордост в часовете по история, пеят химна на Република България, почитат паметта на героите ни, за да съхраняват българския дух, за да я има България!
Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и