Пролетен спортен празник

Учениците от СУ „Никола Войводов“ – Враца, се завърнаха като победители от пролетен спортен празник. В оспорвана надпревара с над 200 участници в традиционния пролетен спортно - туристически празник, който се проведе на 16.04.2022 г. до пещера Леденика, учениците от СУ „Никола Войводов“ – Враца, се завърнаха с множество купи и награди от всички дисциплини. Първо място в дисциплината крос - 600 метра, възрастова група 5.-8.клас, очаквано спечели Деян Цветанов от 7.г клас. Първо място в дисциплината теглене на въже – смесено, завоюваха момчетата и момичетата от 8.а клас. Второ място за училището спечелиха участниците ни в дисциплината щафета – смесено за възрастова група 5.-8. клас. В индивидуалната надпревара крос за момичета 5.-8. клас сребърният медал бе за Евелина Евгениева от 6.д клас на СУ „Никола Войводов“. Честито на победителите и техните преподаватели по физическо възпитание и спорт!

Откриване на STEM център в СУ "Никола Вайводов" - СУ Никола Войводов - Враца

Откриване на STEM център в СУ "Никола Вайводов"

Кабинети по роботика, компютърно моделиране и природни науки са част от новоизградения STEM център в СУ
Средно училище Никола Войводов отбеляза своя патронен празник на 21.04.2022 г. - СУ Никола Войводов - Враца

Средно училище Никола Войводов отбеляза своя патронен празник на 21.04.2022 г.

Днес 21.04.2022 година Средно училище „Никола Войводов“ – Враца за поредна година
Пролетен спортен празник - СУ Никола Войводов - Враца

Пролетен спортен празник

Награда за СУ Никола Войводов от VIII Национален литературен конкурс Стамен Панчев-Ботевград 2022 - СУ Никола Войводов - Враца