Проведена викторина с ученици от 6 клас

"Мъдрец не е онзи, който твърди, че знае всичко, а този, който умее да се учи от всеки друг ".
 Тази древна мъдрост бе потвърдена и с проведената днес викторина в СУ "Никола Войводов , град Враца.
 Учениците от 6 клас в ГЦОУД - І и ІІ група, бяха разпределени в няколко отбора и показаха знания по история, география, човек и природа и обща култура. Те получиха грамоти за доброто си представяне във викторината, а най-добре представилите се бяха отличени с грамоти за първо място.
Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и