Съдебна власт-информиран избор и гражданско доверие.

Ученици от 11. клас  на Средно училище „Никола Войводов“, през учебната 2023/2024 година ще участват в образователна програма:

„Съдебна власт-информиран избор и гражданско доверие. Отворени съдилища и прокуратури“  на МОН съвместно с Висшия съдебен съвет (ВСС). Програмата включва 6 образователни  теми през месеците от ноември 2023г до края на учебната година. Последното 7-мо занятие ще се проведе като посещение в сградата на Окръжен съд – Враца.

Днес,  21.11.2023г. се осъществи първата среща на учениците по програмата със следовател  към Окръжна прокуратура – гр. Враца – Люба  Лазарова и се  запознаха с „Разделение на властите, според  Конституцията на Р България. Независимост на съдебната власт. Функция и структура на съдебната власт“.

Нови технологии - СУ Никола Войводов - Враца

Нови технологии

Представители на Сдружение "Технократи" провокираха изобретателността, любопитството и въображението на
Европейски стандарти в обучението по икономическа информатика - СУ Никола Войводов - Враца