Ученици от различни клубове се събраха с общ казус "Какво пречи на Враца да се превърне в привлекателен туристически център?"

СТЕМ центърът събра ученици от клубове "Млад химик", "Географски хоризонти" и "Приложна математика" около общ казус "Какво пречи на Враца да се превърне в привлекателен туристически център?". Резултатите от научните търсения бяха споделени по време на интердисциплинарна среща. Химиците представиха кои са замърсителите в региона, географите прибавиха и преките си наблюдения. Крайният резултат ще бъде изготвянето на маркетингова стратегия за развитие на региона.
Няма изображение

Ден на Християнското семейство и Световен ден на телевизията

В деня на Християнското семейство и в Световния ден на телевизията, с учениците от СУ ,,Никола Войводов -
СТЕМ центърт събра ученици от различни клубове - СУ Никола Войводов - Враца