СУ “Никола Войводов“ изпрати своите четвъртокласниците Випуск 2023.

Със скромно приветствие за по-нататъшни успехи класните ръководители на четирите паралелки раздадоха удостоверенията за завършен начален етап на образование. Сред тях се отличават по няколко пълни отличници във всяка паралелка. Малките дипломиращи се блестящо се представиха на НВО, като по БЕЛ най-високият резултат е 98т., а по математика има двама ученици от випуска с максимален резултат 100т.

Отличниците получиха заслужени грамоти и награди, а учителите им не прикриха вълнението и сълзите в очите си, пожелавайки много бъдещи успехи, знания и опит.

С получените удостоверения учениците кандидатстват в 5. клас, като заявката е те да продължат образованието си в СУ “Никола Войводов“, издигайки с успехите си авторитета и името на училището.

Призови места на националното състезание на МОН "Практични финанси" София - СУ Никола Войводов - Враца

Призови места на националното състезание на МОН "Практични финанси" София

Призови места заемат учениците от СУ „Никола Войводов“, обучаващи се в професионалната паралелка
Награди от конкурса за рисунка "Гората е живот...и обща отговорност" - СУ Никола Войводов - Враца