СУ "Никола Войводов" кандидатства по Национална програма "Заедно в изкуствата и в спорта"

Стартира изпълнението на Национална програма (НП) „Заедно в изкуствата и в спорта“, приета с Решение № 408/31.05.2023 г. на Министерски съвет, като СУ "Никола Войводов" кандидатства с общо пет групи. Три групи са в Модул "Изкуства" с ръководители Снежана Йорданова, на длъжност "Старши учител I - IV клас, със специалност музика",  Цветелина Иванова, на длъжност "Старши учител по музика", Евгений Карталов, на длъжност "Старши учител по изобразително изкуство " и две групи - в Модул "Спорт" с ръководител Симеон Къчовски, на длъжност "Старши учител по ФВС".

Целта на НП „Заедно в изкуствата и спорта“ е да подпомогне формирането в учениците на умения за екипна работа чрез участието им в колективни спортове и изкуства, насочени към стимулиране на техните интереси, способности и компетентности.

Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и