СУ "Никола Войводов" се включи в инициативата "Да изчистим България заедно"

За поредна година учениците от СУ „Никола Войводов“ – гр. Враца, с готовност се включиха в инициативата „Да изчистим България заедно". Гимназистите на средното училище не се изплашиха от разразилата се утринна буря. Те почистиха двора на къщата музей на училищния патрон, за която не пропускат да се грижат от няколко години. Чрез участието си в тазгодишната инициатива учениците ясно изразиха и своето отговорно отношение към природата и чистотата на своя град.

Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и