Учениците от 8. А клас на СУ „Никола Войводов“ се включиха в организираната от Регионалната библиотека „Христо Ботев“ забавна игра „Лов на истории“

Учениците от 8. А клас на СУ „Никола Войводов“ сформираха цели четири отбора и се включиха в организираната от Регионалната библиотека „Христо Ботев“ забавна игра „Лов на истории“, посветена на Националния празник на България - 3 март.  В рамките на няколко дни екипите получаваха различни задачи- пъзели, кръстословици, загадки, задачи, изпълнението на които ги водеше до откриването на символите на свободата в гр. Враца. А докато бяха  по следите на историята от родния край, самите участници създаваха история - тяхната собствена, на преживяванията и перипетиите, през които преминаха по време на Лова.

На 10.03.2023 г. в обособената тийн зала на Регионалната библиотека участниците представиха обобщената  история от играта по атрактивен начин – чрез интересни видеоклипове и презентации. И, разбира се, получиха грамоти и награди.

За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца