Ученици отбелязаха Eвропейския ден на езиците

Ученици от СУ „Никола Войводов”, под ръководството на преподавателите по английски език - Красимира Костадинова и Марио Коцев, отбелязаха Европейския ден на езиците – 26 септември.

Единадесетокласниците Никол Нешева и Йордан Йорданов запознаха на английски език по-малките ученици от 5.а и 6.а класове с характера и целите на този празник: насърчаване изучаването на чужди езици, с цел опознаване на чужди култури и по-добра бъдеща професионална реализация. По интригуващ начин бяха представени основни факти за езиковото разнообрази, участниците в инициативата слушаха песни на различни езици и с ентусиазъм се включиха в организираните игри, в които представилите се най-добре получиха награди. В края на часа всички оцветяваха малки плакати с поздрави на различните езици и се снимаха с тях.

БЮЛЕТИН  за безопасност  на движението по пътищата - СУ Никола Войводов - Враца

БЮЛЕТИН за безопасност на движението по пътищата

БЮЛЕТИН за безопасност на движението по пътищата по случай 1 Юни -виж от
Действия за превенция на риска от неспазване на здравноосигурителните задължения при завършващите средно образование ученици - СУ Никола Войводов - Враца

До 25 август абитуриентите, които не са започнали работа, трябва да декларират и платят сами здравните си
Ден на отворените врати в РУО - Враца. - СУ Никола Войводов - Враца

Ден на отворените врати в РУО - Враца.

Денят на отворените врати вече е към края си. Преизпълнени сме от разнообразните преживявания и най-вече от