Учениците от 8. и 9. клас участваха в обучение по първа помощ по проект "Координирани и ефективни реакции на властите при спешни ситуации в региона Долж- Враца". По атрактивен и достъпен начин обучителите демонстрираха как е правилно да се реагира при задушаване, задавяне, спряла сърдечна дейност и кръвотечение. Стефани от 8. А клас практически приложи наученото върху демонстрационния манекен, като показа и как се използва дефибрилатор.

За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца