Урок, посветен на Световния ден на водата

"ВОДАТА Е ЖИВОТ"

С този надслов започна съвместният урок, посветен на Световния ден на водата, реализиран с участието на учениците от 2 "б" клас и учителите - Катина Лалкова и Виолета Георгиева, в СТЕМ центъра на СУ "Никола Войводов". Второкласниците показаха доста добри познания за значението на водата, приложението ѝ в нашето ежедневие, за нейните основни замърсители и последствията от това. Беше им представена презентация по темата, с което знанията им за водата се обогатиха. Освен че научиха интересни и любопитни факти, учениците проявиха и творческите си умения , като изработиха уникални картички с послания за опазване на водата. За направата на картичките те използваха фигурки от рециклирана хартия, които бяха изработени и оцветени от групата по занимания по интереси "Биолози в действие".

За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца