В Средно училище "Никола Войводов" беше открит Благотворителен Великденски базар!

Днес, 05.04.2023 г, в Средно училище "Никола Войводов" беше открит Благотворителен Великденски базар.
 Сръчните и трудолюбиви ръце на ученици, учители и родители изработиха изящни великденски сувенири с огромно желание, подкрепяйки каузата за лечението на нашата бивша ученичка Гери.
 Пролетно настроение внесоха ученици от начален етап, с ръководител г-жа Снежана Йорданова.
 Благотворителният базар беше открит от директора на училището г-жа Снежанка Каменова, която пожела на всички здраве, благоденствие и весели великденски празници!????
За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца