В СУ „Никола Войводов“ не пропуснаха да се погрижат за родната къща на патрона си!

И тази пролет, от СУ „Никола Войводов“ не пропуснаха да се погрижат за къщата музей на Никола Войводов, намираща се в центъра на града ни. Пролетното почистване е и част от инициативите , свързани с предстоящия патронен празник на училището.  Учениците от 11.а клас, с готовност и желание,  за поредна година почистиха двора на видния врачанин. Заедно със своя класен ръководител, Симеон Къчовски, те събраха огромно количество боклуци, паднали клони и трева. Накрая, организирано сортираха отпадъците и ги изнесоха от двора на своя патрон.

Нови технологии - СУ Никола Войводов - Враца

Нови технологии

Представители на Сдружение "Технократи" провокираха изобретателността, любопитството и въображението на
Европейски стандарти в обучението по икономическа информатика - СУ Никола Войводов - Враца