Връчване на дипломите на 12 клас

Днес  директорът на СУ „Никола Войводов“ Снежанка Каменова връчи  дипломите за завършено средно образование на випуск 2021 година на церемония в английския двор на училището. Тя поздрави зрелостниците за чудесното представяне на държавните зрелостни изпити, пожела им да следват мечтите си, да вярват , да обичат и да бъдат смели да посрещнат предизвикателствата в живота.

Трима от зрелостниците бяха наградени от г-жа Каменова със специални награди и грамоти за отличен успех: Севгинар Антонова, Чудомира Георгиева и Явор Конов.

Особено емоционален момент бе поздравът на класната на 12 „А“ – Луиза Тозлушка към нейните ученици. Тя им пожела попътен вятър, нови хоризонти, които да опознаят и винаги да пазят доброто в себе си, да се превърнат в бъдещи успешни млади хора!

Водещи на церемонията бяха Габриел Георгиев и Емануела Димитрова от 9 „А“ клас.

На добър час зрелостници!

Юбилеен вестник - 40 години СУ Никола Войводов - СУ Никола Войводов - Враца

Юбилеен вестник - 40 години СУ Никола Войводов

„Ново и модерно, училището с което ни се гордеем и пазим своето минало.“ - прочети от
Online кандидатстване след 7 клас 2021-2022 - СУ Никола Войводов - Враца