Второ място на конкурса „Моята предприемаческа идея за област Враца” за отбор „Тину“ от СУ „Никола Войводов“

Ученици от СУ „Никола Войводов“ – гр. Враца, ще имат привилегията да посетят Европейския парламент в Брюксел. Това е заслужената им награда за спечеленото ВТОРО място на конкурса „Моята предприемаческа идея за област Враца”.

На 15.10.2022 г., учениците от 11.а клас на СУ „Никола Войводов” (Емануела, Георги, Мария и Евгени), така нареченият отбор „Тину“, с ръководител Рени Георгиева, бяха наградени на специална церемония  в Младежки дом – Враца. На събитието, което се проведе  по инициатива на евродепутата Андрей Новаков присъстваха и младшите Европейски посланици от 7.а, 8.а и 10.а клас.

За зрелостниците положили ДЗИ - СУ Никола Войводов - Враца

За зрелостниците положили ДЗИ

Заповед на директора, запознаване с резултатите от ДЗИ - прочети от
По стъпките на Христо Ботев - СУ Никола Войводов - Враца