Зрелостниците на СУ „Никола Войводов“ – гр. Враца,  направиха празника на жената незабравим за своята класна.

Зрелостниците на СУ „Никола Войводов“ – гр. Враца, направиха празника на жената незабравим за своята класна. Те избраха специалния ден, за да отправят вълнуваща покана за абитуриентския бал на класния си ръководител Галина Ганева.

Извикана за среща с родител на входа на средното училище в жк „Дъбника“, госпожа Ганева беше изненадана от истинска феерия от горящи фонтани, цветен дим, балони, хартиени цветя и любимите, красиви и усмихнати ученици от 12.а, които й връчиха плакат, оформен като училищна заповед да присъства на абитуриентския им бал. След като с вълнение подписа заповедта, госпожа Ганева бе посрещната с още една изненада в класната стая – вкусна торта каквато се полага в такъв празничен ден.

Европейския ден на езиците - СУ Никола Войводов - Враца

Европейския ден на езиците

Днес, 26.09.2023 г., учители по английски език, заедно с ученици от СУ „Никола Войводов”
Ден на Независимостта на България - СУ Никола Войводов - Враца