За родители

Община Враца утвърждава промяна в правилата за прием в първи клас за учебната  2021/2022 год.

Във връзка с подновяване на присъственото обучение за учениците от І-ІV клас:
  1. Спазваме графика на седмичното разписание с начало 7,45 ч.
  2. Спазваме противоепидемичните правила.
  3. Столовото хранене ще бъде уточнено в понеделник - зависи от ситуацията в предприятието.
     Класните ръководители да уведомят родителите да осигурят самостоятелно обяда на децата за понеделник и да носят по 2 лева за купон евентуално от вторник.

4. Заповед на Министъра за учениците от V-XII клас

Правила за работа  и обучение в електронна среда - виж от тук

Уважаеми родители, за нас е важно мнението ви по въпросите, касаещи електронното обучение.

Молим ви да попълните до 16.11.2020г. формуляра за национално научно проучване по тази тема. Разчитаме на вашата активност!

На вниманието на всички родители, пристигна писмо от РУО за училищата в община Враца:

Учениците от VІ до ХІІ клас в училищата в община Враца, ще се осъществява ОРЕС за периода от 12.11.2020 г. до 20.11.2020 г. включително.

Обучението за учениците от І до V клас вкл. в училищата в община Враца ще се осъществява присъствено.

Уважаеми родители,

Институтът за изследвания в образованието и Асоциация Родители ви канят да дадете своето мнение относно организацията на учебния процес в училищата предвид ситуацията с Ковид-19 и предлагането на различни мерки как да се организира учебния процес.

Мнението ви е изключително важно и ценно за нас. Данните от изследването ще бъдат внесени официално в МОН за подпомагане на процеса на вземане на решения с отчитане на гледните точки на всички заинтересовани страни.

Анкетата е напълно анонимна и няма да ви отнеме повече от 10 минути.

кликни върху линка за да попълните:

Целева помощ за семействата на деца до 14-годишна възраст при обявяване на извънредно положение или извънредна епидемична обстановка: -виж от тук

"Купи 1 книга. Дари я на своето училище" - за първият учебен ден МОН предложи вместо цветя, да купим книга.
Виж цялата информация от тук

Предложение за училищна униформа:

Практическо обучение в Германия. - СУ Никола Войводов - Враца

Практическо обучение в Германия.

Гимназисти от СУ „Никола Войводов“ проведоха практическо обучение в гр. Шкойдиц,
Час по физика - СУ Никола Войводов - Враца

Час по физика

На 27.06.2024г., г-н Тома Томов, преподавател по медицинска физика, влезе в час по физика при 10.а клас и