"Еразъм +"

„Еразъм+“ е програмата на ЕС за подпомагане на образованието, обучението, младежта и спорта в Европа. Благодарение на своя бюджет от 14,7 милиарда евро тя ще даде възможност на над 4 милиона европейци да учат, да проведат стаж, да натрупат опит и да работят като доброволци в чужбина.

Продължаващата до 2020 г. програма „Еразъм+“ предлага възможности не само за студенти. В нея са включени седем предишни програми и затова има възможности за най-различни хора и организации.

Училищен рецитал - СУ Никола Войводов - Враца

Училищен рецитал

В деня на Светите братя равноапостоли Кирил и Методий, ученици от СУ „Никола
40 години училище - СУ Никола Войводов - Враца