"Еразъм +"

„Еразъм+“ е програмата на ЕС за подпомагане на образованието, обучението, младежта и спорта в Европа. Благодарение на своя бюджет от 14,7 милиарда евро тя ще даде възможност на над 4 милиона европейци да учат, да проведат стаж, да натрупат опит и да работят като доброволци в чужбина.

Продължаващата до 2020 г. програма „Еразъм+“ предлага възможности не само за студенти. В нея са включени седем предишни програми и затова има възможности за най-различни хора и организации.

Конкурс за стипендианти OPPORTUNITY FUNS ЗА УЧЕНИЦИ В 11 КЛАС - СУ Никола Войводов - Враца

Конкурс за стипендианти OPPORTUNITY FUNS ЗА УЧЕНИЦИ В 11 КЛАС

Уважаеми ученици, Държавният департамент на САЩ, Посолството на САЩ в България и Българо-американската
Демонстрация на най-съвременна образователна технология в СУ Никола Войводов - СУ Никола Войводов - Враца